Start

Odwiedziny

Odsłon : 2242578
Aktualności
Droga do sakramentalnego małżeństwa
PDF Drukuj Email
 
II turnus zimowiska w Ośrodku Caritas w Myczkowcach
PDF Drukuj Email

W dniach 3 – 9 lutego w Ośrodku Caritas w Myczkowcach odbył się II turnus zimowiska, na którym wypoczywały dzieci z dekanatów: Boguchwała, Dębowiec, Sokołów Małopolski oraz dzieci z domu dziecka. Funkcję kierownika pełnił Tadeusz Nizioł, a kapelanem był ks. Radosław Banaś. Opiekę nad 118 dziećmi pełniło 10 wychowawców. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci czuwała pani doktor Czesława Lubas oraz 2 panie pielęgniarki. Oprawę muzyczną zapewniło 5 muzycznych. Jak zawsze pracę w kuchni wspomagali uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych z Rzeszowa.

t2

 

 
Ferie zimowe w OWR Caritas Myczkowce
PDF Drukuj Email

W dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2018 r. w Ośrodku Wypoczynkowo - Rehabilitacyjnym Caritas w Myczkowcach odbyło się zimowisko zorganizowane przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej. W zimowym wypoczynku wzięło udział 125 dzieci z trzech dekanatów Diecezji Rzeszowskiej: Frysztak, Czudec, Nowy Żmigród oraz dzieci z Kałusza na Ukrainie. Opiekę nad dziećmi sprawowało 11 wychowawców. Kierownikiem turnusu był Jan Lewandowski, a kapelanem ks. Stanisław Szczepanik.

zi1_33

 
Opłatek miłośników przyrody
PDF Drukuj Email

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku w OWR Caritas w Myczkowcach odbyło się spotkanie opłatkowe, którego organizatorami było Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych Karpaty oraz Ośrodek Caritas w Myczkowcach. Wśród około 130 zaproszonych gości byli: przedstawiciele władz samorządowych, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Nadleśnictw, Bieszczadzkiego Parku Narodowego, dyrektorzy i przedstawiciele instytucji współpracujących w dziedzinie turystyki oraz przewodnicy.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej Mszy św. sprawowanej w intencji uczestników oraz ich rodzin w kaplicy Ośrodka, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. bp Kazimierz Górny.

 
Wigilia pensjonariuszy i pracowników Dziennego Domu Pomocy
PDF Drukuj Email

W dniu 21 grudnia 2017 r. wszyscy pensjonariusze i pracownicy Dziennego Domu Pomocy spotkali się na tradycyjnej wigilii. Uroczystość rozpoczęła się modlitwą, której przewodniczył ks. Bogdan Janik - dyrektor OWR Caritas Myczkowce. Po modlitwie wszyscy zgromadzeni złożyli sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, następnie delektowali się tradycyjnymi, wigilijnymi potrawami. Podczas spotkania nie zabrakło śpiewu kolęd.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 31