Start Oferta
Oferta wypoczynkowa
PDF Drukuj Email

Oferta wypoczynkowa

Ośrodek Caritas ma bardzo bogatą ofertę wypoczynkową dla chcących odpocząć w Bieszczadach. Posiada pokoje o zróżnicowanym standarcie: jeden apartament, jak i pokoje typu studio (2+3) z łazienką oraz kilkuosobowe. Przebywając w ośrodku można skorzystać  z wielu atrakcji, o których piszemy poniżej. Zapraszamy do pobytu w tym szczególnym miejscu.

Rodzaj obiektu:

ośrodek wczasowy
maksymalna liczba gości: 360

Okres dostępności:

cały rok, w czasie wakacji i ferii wypoczywają dzieci możemy wówczas przyjąć mniejszą liczbę osób prywatnych.

Liczba pokoi:

  • apartamenty - 1
  • trzyosobowe - 39
  • pięcioosobowe (typu studio 2+3) - 12
  • sześcioosobowe (łóżka piętrowe) - 33

Wyżywienie:

na miejscu, bardzo smaczne posiłki domowe

Cena za osobodobę z pełnym wyżywieniem:

 

od 55,00 zł - do 75,00 zł - w zależności od rodzaju zakwaterowania

Inne udogodnienia:

w ośrodku są dwa telefony zewnętrzne, skrzynka pocztowa, cały teren przystosowany dla osób niepełnosprawnych; alejki spacerowe z drzewostanem parkowo - leśnym. Można także skorzystać z przejażdżki konnej wierzchem lub na bryczce, w zimie zaś na saniach.

Atrakcje ośrodka i okolicy:

Centrum Kultury Ekumenicznej - Makiety architektury drewnianej; unikatowa flora i fauna w mini zoo, stadnina i ośrodek jeździecki. W najbliższej okolicy ruiny klasztoru karmelitów w Zagórzu, ścieżki rowerowe, Muzeum Przyrodnicze w Ustrzykach Dln., wędkowanie, szlaki turystyczne po EKOMUZEUM - w "Krainie Bobrów" i po dalszej okolicy, obserwacja zwierząt, grzybobranie, pomniki przyrody nieożywionej - Kamień leski, orelecki, ściana skalna w Myczkowcach.

Otoczenie:

boiska sportowe, kort tenisowy, grill/kominek/ognisko, plac zabaw, ogród, parking

Odległości:

1800 m do przystani, 100 m do stołówki, 100 m do kawiarni, 1800 m do basenu, 18 km do wyciągu, 20 m do kortu, 100 m do kościoła, 7 km do apteki, sklep na miejscu, 400 m do lasu, 400 m do rzeki, 400 m do plaży

 


Propozycje tras pieszych wycieczek podano TUTAJ.