Start Aktualności
Aktualności
Przystań dla Rodziny
PDF Drukuj Email

pakl1_1

 
Rekolekcje dla kobiet
PDF Drukuj Email

zrek_1

Rekolekcje dla kobiet i mam z córkami

Serdecznie zapraszamy dziewczyny, żony, matki, wdowy, które chcą odkryć w sobie na nowo kobiece piękno, wartość swojej wyjątkowości, aby jej Dusza potrafiła odczytać co Bóg Ojciec zamierza uczynić w Jej życiu.

 
Rekolekcje małżeńskie
PDF Drukuj Email

”Ślubuję Ci miłość … niezależnie od pogody czy nastroju” pod takim tytułem w uroczym zakątku naszej Ojczyzny czyli w Ośrodku Caritas w Myczkowcach, w dniach 13 – 15 grudnia odbyły się wyjątkowe rekolekcje dla małżeństw i narzeczonych. Rekolekcje prowadził ksiądz Zbigniew Lubas – duszpasterz ogniska wspólnoty trudnych małżeństw SYCHAR w Rzeszowie. W rekolekcjach uczestniczyli narzeczeni, małżonkowie i rodziny z dziećmi. Najmłodszy uczestnik miał 11 miesięcy, a wszystkich dzieciaczków było ponad 50.

a_1

 
Katechezy przedmałżeńskie 2020
PDF Drukuj Email

plakat_1

 
Polska pod Krzyżem
PDF Drukuj Email

Włączając się w ogólnopolską modlitwę „Polska pod Krzyżem” na zakończenie Obozu Stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia w dniu 12 września 2019r. nastąpiła intronizacja Krzyża przed kaplicą w naszym Ośrodku. O godz. 15.00 rozpoczęło się nabożeństwo Słowa Bożego a po nim adoracja Krzyża. Wszystkim towarzyszyły głębokie przeżyciu w momencie ucałowania czy przytulenia się do Krzyża. Te przeżycia wzbogaciło świadectwo Państwa Trafalskich ze Stefkowej w życiu których krzyż jest szczególnie obecny poprzez ciężkie doświadczenie. Pan Stanisław był wykonawcą Krzyża który Ojciec św. Jan Paweł II trzymał w czasie ostatniej Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek. Wszyscy w głębokim skupieniu przeżyli te wzruszające momenty.

krz_17

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 36